Солярій – це місце, де можна отримати штучну засмагу, проте, як і будь-яка інша процедура, її слід проводити з обережністю та увагою до свого здоров'я. Правила користування солярієм повинні дотримуватися суворо, щоб уникнути негативних наслідків.

Лікарі категорично не рекомендують перебування у солярії надто довгий час. Тривале перебування під лампами може призвести до опіків шкіри та пошкодження ДНК клітин шкіри, що збільшує ризик розвитку раку шкіри. Тому важливо дотримуватись максимального часу сеансу, регульованого інструкцією солярію.

Не слід відвідувати солярій, якщо на шкірі є пошкодження, почервоніння чи запалення. Ультрафіолетові промені можуть посилити запальні процеси, викликати дискомфорт та погіршити стан шкіри. Якщо ви маєте сумніви про стан шкіри, краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж відвідувати солярій.

НомерДія
1Користуватися солярієм без сонцезахисних окулярів
2Перебувати в солярії надто довго
3Допускати підвищення температури тіла під час сеансу
4Відвідувати солярій без попередньої консультації з лікарем
5Не дотримуватись вимог щодо частоти сеансів
6Використовувати косметичні продукти перед або після сеансу
7Перебувати в солярії у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння
8Не дотримуватись гігієнічних вимог перед відвідуванням солярію
9Використовувати солярій у період вагітності
10Відвідувати солярій із медичними протипоказаннями

Не можна засмагати в солярії, не знявши макіяж. Перед сеансом не можна користуватися дезодорантом, парфумованими засобами та іншою косметикою.Не рекомендується засмагати, якщо на шкірі є подразнення або ранки

Чи можна не одягати труси у солярії?

Зону бікіні потрібно обов'язково захистити трусами. Краще, якщо вони будуть виготовлені з бавовни. Щоб засмага була максимально рівною, на кожен із сеансів слід одягати ту саму пару, розправляючи труси по тих шпальтах, які залишилися з попередніх сеансів. Очі також необхідно захистити.

Скільки годин не можна митися після солярію?

Після солярію можна митися за дві години. Купатися бажано у прохолодній воді з використанням нейтральних косметичних засобів без використання мочалок. Після водних процедур потрібно промокнути тіло рушником, уникаючи тертя, та обов'язково нанести зволожуючий крем або лосьйон. Збережена копія

Що не можна робити перед Салярієм?

Перед солярієм прийміть душ без мила чи гелю. Не проводьте у день сеансу косметичних процедур. Протипоказано безпосередньо перед солярієм ходити до сауни, А ось після фітнесу, танців чи силових тренувань солярій дуже навіть на користь! Збережена копія

Як посилити ефект засмаги у солярії?

Для отримання золотистого відтінку шкіри достатньо відвідувати солярій двічі на місяць. Для більш насиченого кольору – не частіше ніж 1 раз на тиждень. У вертикальному солярії потрібний рівний відтінок виходить швидше. Перед відвідуванням солярію важливо очистити шкіру від парфумів та косметики, зняти усі прикраси.